En muhteşem ralli parkuru artık DiRT Rally’de!

Tüm motorsporları sevenlerin en favori parkurları arasında yer alan 1000 Göller Rallisi’nin 12 etabı oyuna ücretsiz olarak eklendi.

Dar, bir o kadar da süratli düzlükleri, birbiri ardına gelen zıplama noktaları ve yolun hemen kenarından başlayan orman sınırı ile bilinen 1000 Göller Rallisi 0.8 güncellemesi ile beraber oyunculara sunuluyor artık. Üstelik neredeyse full Jyvaskyla, 12 etap birden!

Yenilikler de sadece bununla sınırlı değil. Bu güncelleme ile beraber yeni bir sınıf ralli aracı oyuna ekleniyor. “2000’s cars” adlı bölüme iki de araç eklenmiş durumda 2001 sezonundan. Bunlar da Ford Focus RS WRC 2001 ve Subaru Impreza WRC 2001. Bununla birlikte artık kendi custom şampiyonalarınızı kendiniz yapabilecek, hangi pistten hangi etaplar eklenecek kendiniz karar verebileceksiniz. Ayrıca bir kısım oyuncunun çok istediği mouse ile kontrol de oyuna eklenmiş durumda (Live for Speed tutkunları buraya!)

Son döviz fiyatlarından biraz etkilenip Steam üzerindeki fiyatı 63tl’ye yükselmiş olsa da verdiğiniz her kuruşa değecek olan, çıktığında Codemasters’ın yaptığı en iyi oyun olmaya aday bu yapımı kaçırmayın. Yapımın ilk bakış/testini derginizde okuyabilirsiniz.

Ayrıca gerçek ralli görüntüleri ile 100 Göller Rallisi videosu da ekleyelim. “Uçan Finli” tabiri nereden geliyor, aşağıda yanıtını görebilirsiniz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC
Gökdelen (Skyscraper) filmini herkesten önce izlemek ister misiniz? https://t.co/O2ynWPAA6l https://t.co/gZ3wDqGgqk

Flickr