F1 2015 satışlarda da hızlı!

Codemasters’ın F1 oyunları hakkında ne düşünürsünüz bilmiyoruz, ancak satış rakamları daha şimdiden çok etkileyici seviyelerde.

Formula 1 oyunlarının lisansı Electronic Arts’tan Codemasters’a geçtikten sonra beklentilerin ne kadar karşılandığı da ayrı bir yazının konusu elbette. Oyun grafiksel açıdan olduğu kadar sürüş fizikleri konusunda da çok yüksek olmayan beklentileri karşıladı, yine de halen pek çok oyuncu Rfactor’un F1 modlarının daha başarılı olduğunu düşünüyor. Elbette satış konusu da önemli ve Codemasters’ın F1 serisinin bu konuda kendisini kanıtlamaya ihtiyacı yok.

Oyun çıkar çıkmaz daha ilk haftasonunda İngiltere listelerinde ilk sıraya yerleşti bile. Üstelik bunu F1 2014’ten 3.67 kat fazla satarak gerçekleştirdi. Batman – Arkham Knight ise üçüncü haftasında yüzde 54’lük bir düşüş yaşamasına rağmen ikinci sıradaki yerini korumaya devam ediyor.

Top10
1-F1 2015
2-Batman: Arkham Knight
3-Lego Jurassic World
4-The Elder Scrolls Online
5-Grand Theft Auto 5
6-The Witcher 3: Wild Hunt
7-Minecraft: Xbox Edition
8-Minecraft: PlayStation Edition
9-Call of Duty: Advanced Warfare
10-Destiny

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB
Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC

Flickr