Conquer Online Eylül’de 3.0 versiyonuna geçiyor!

99.com’un free to play oyun Conquer Online Eylül’de 2.0’dan 3.0’a geçiş yaparak oldukça büyük değişikliklerle oyuncuların karşısına çıkacak. Ancak yapımcı ekip Eylül ayı dese de tam bir gün vermedi.

Oyuna gelecek olan değişikliklerin bazıları oyunun başından sonuna kadar etki edecek değişiklikler getiriyor. Bazı özellikler ise oyunda hiç olmayan yepyeni mekanikler olarak karşımıza çıkacak. Kingdom War takısıyla çıkacak olan güncellemenin en önemli yeniliği de isminde yatıyor. Bundan böyle artık loncalar birbirleriyle ittifak yapıp bir Union oluşturabilecek. Bu Unionların en güçlüsü ise oyun sunucusuna hükmedecek ve her sunucunun bir adet kralı bulunacak.

1_800x600

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Solo: Denizde ufak bir maceraya hazır olun! https://t.co/iJ3ctxVUU6 https://t.co/5YDSQmTxgd
NVIDIA RTX teknolojisini duyurdu. https://t.co/ngYNmhYvGI https://t.co/feEeK1IkjF

Flickr