Batla Steam’de!

giem.pro isimli Kiev merkezli bir oyun yapımcısı tarafından geliştirilen MMOFPS oyunu Batla ilginç konseptiyle ön plana çıkıyor. Batla’da küçük, saldırgan ve uzaylı robotlar bir çocuk odası içerisinde birbirleriyle savaşıyorlar.

Yapımcı ekip oyunun 10 milyon kayıtlı kullanıcıya ve günde 150,000 günlük aktif oyuncuya eriştiğini iddia ediyor. Steam’de yerini alan Batla’nın temel özelliklerine şöyle bir göz atalım. Solider, Scout ve Tank’tan oluşan üç sınıftan birini seçebiliyoruz. Her sınıfın 10 adet yeteneğe sahip olduğu oyunda 15 farklı harita ve dört adet oyun modu bulunuyor. Ayrıca Eylül ayında oyuna PvE modu da geleceği verilen haberler arasında.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Logitech, “2018 iF Design Awards”tan ödülleri topladı. https://t.co/i0eMK9HYfp https://t.co/Plr7dXkBVm
The Division 2: Yaklaşıyor yaklaşmakta olan... https://t.co/ZCuX1baJbg https://t.co/EizBvssnic

Flickr