” Fallout 4 Türkçe olsun” kampanyası!

Fallout 4’ün çıkmasına 4 ay kala Türkiye’deki hayranlar çıldırdı, oyunu Türkçe istiyorlar.

Fallout 4’ün çıkmasına aylar kala oyunun bir hayranı isyan bayrağını çekti. Murat Köz isimli hayran Fallout’a Türkçe dil desteği istiyor. Oyunu herkes anlayabilecek diye bir kural yok. Bir altyazı yeter diyerek altına imzamızı atıyoruz.

” Rol yapma oyunları geniş bir senaryo ve diyalog seçimleri içerir. Ve Rol yapma oyunları bu nedenle dil olarak kendisini iyi anlatması gerekir. Biz bu nedenle Bethesda Softworks her ülke için verdiği dil desteğini Türkiye için vermesini istiyoruz. Fallout hayranları olarak bu bizim en doğal hakkımız. Fallout 4 için en azından Türkçe altyazı desteği verilirse Türkiye’deki orjinal oyun satış rakamlarının büyük ölçüde artacağını biliyoruz.” şeklinde açıklamasıyla change.org’da kampanya başlattı.

Bethesda ve Aral bu çağrıyı ne kadar dinler bilemeyiz ama hiç fena bir çaba değil, ne dersiniz?

Kampanyayı desteklemek isterseniz de şu adrese bir imzanız yeter.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB
Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC

Flickr