Gamescom Festivaline bir katılımcı daha!

Lords of the Fallen ile geçtiğimiz yıl adını duyuran Deck 13’ün yeni bir oyun üzerinde çalıştığı duyumlarını almıştık. Söylenene göre yeni oyun bu kez bilim kurgu rotasında ilerliyor. Yapımcı ekip bu yeni oyunla tanışma tarihimizi de açıkladı.

Açıklamaya göre Deck 13’ün yeni bilim kurgu oyunu önümüzdeki ay başında Gamescom festivalinde duyurulacak. Oyunun dağıtımcısı Focus Home Interactive, bu yeni oyun için ilk oynanış videosunun “çok gizli” başlığı altında sadece basın mensuplarına gösterileceğini söylüyor. Video gösteriminden sonra yapımcı ekip basın ekiplerine röportajlar da verecek. Ayrıca “En heyecanlı rol yapma oyunlarından biri olacak.” sözüyle oldukça iddialı olan yapımcı ekip daha fazla bilgi için Gamescom’u beklememizi söyledi.

2017 yılında çıkması beklenen oyun PC, Xbox One ve PlayStation 4 platformlarında çıkacak.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

AMD’nin RX Vega ekran kartları satışa sunuldu! https://t.co/fKgY3iFa7c https://t.co/vWllrd3lI4
Yeni BattleTech'in yapımcısı işleri aceleye getirmeme kararı aldı... https://t.co/ZmfrgTChax https://t.co/BC8rKL4Sk7

Flickr