Fallout 4’de Skyrim’den fazla üs kişiselleştirme seçeneği olacak!

Bethesda tarafından yapımı süren Fallout 4, E3’de tanıtılmıştı. Birçok kişiselleştirme özelliği olan oyunda sahip olduğumuz üssünde kişiselleştirmelerini yapabileceğiz.

The Elder Scrolls V: Skyrim’da satın aldığımız bir evin içerisindeki eşyaları ayrı olarak ekleyebiliyorduk. Fallout 4’de ise bundan daha da fazlasını yapabileceğiz. Oyunda kullanacağımız evimizi yani üssümüzü baştan aşağııya biz düzenleyebileceğiz. Duvarları biz yapacağız, kapının nerde duracağına biz karar vereceğiz, masayı, yatağı ve çeşitli eşyaları istediğimiz yere koyabileceğiz yani nasıl bir üsde yaşamak istiyorsak hazırlayabileceğiz ve hikayemize onunla devam edeceğiz. Sanki Minecraft oynar gibi en küçük detaya kadar karar vererek üssümüzü yapabileceğiz. Üssümüzü yaparken olağan üstü evler de yaratabileceğiz. Oyunda üssümüzü yapabileceğimiz çeşitli bölgeler bulunacak ve o bölgelere yerleşebileceğiz.

Öte yandan oyunun 10 Kasımda PC, PS4 ve Xbox One’a çıkacağını ve Bethesda’nın artık daha fazla Pip-Boy üretmeyeceğini hatırlatmayı unutmayalım.

2 Yorum Eklenmiş

Tartışmaya katıl
  1. şükrü 7 years ago | Cevapla
    AH şu oyun bir çıksa ne üsler yapacağız da bi çıksa. Bu arada benim gibi android kullanıcılarınada müjde fallout shelter 13 ağustos'ta androidde olcakmış.
  2. kemal demir 7 years ago | Cevapla
    Anladık pip boy yok. Ne feci bir haber. Sanki Amerika'da yaşıyoruz.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.