FIFA 16 bazı özelliklerini Xbox ve PS’den çıkartıyor.

EA Sports resmi blog‘unda yaptığı açıklamayla FIFA 16’nın eski platformlarla, yeni platformlar arasındaki farkı açıkladı.

EA, konsolların limiti, yetmezliği ve ellerinde ki yetersiz kaynaklardan dolayı FIFA 16’nın bazı özelliklerini Xbox 360 ve PlayStation 3’den çıkardıklarını söyledi. Ancak çıkarılan özellikler o kadar can yakıcı ve sıkıcı değiller.

Creation Centre, özel üretim müzikler ve tezahüratlar, FIFA Interactive dünya kupası, maç lobiler, GameFace ve Clyde Tyldesley ve Andy Townsend’in bulunduğu ikinci yorumcu seçeneği oyunun, Xbox 360 ve PlayStation 3 versiyonlarından kaldırdıklarını söylediler. Bunların dışında eğer elinizde Vita yoksa eğer oyunun her türlü modunu ve takımını oynayabileceksiniz.

22 Eylül’de çıkacak olan oyundan, GameFace’in çıkartılması kötü olmuş, gülüyor eğleniyorduk ne güzel.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Starcraft oynamak hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı! https://t.co/uNVkuwGR7l https://t.co/1BIjzTfYp4
Private Division ve V1 Interactive'in yeni oyunu Disintegration ile tanışın https://t.co/vy0LnQ80LX https://t.co/OCkxl4dOlm

Flickr