FIFA 16 bazı özelliklerini Xbox ve PS’den çıkartıyor.

EA Sports resmi blog‘unda yaptığı açıklamayla FIFA 16’nın eski platformlarla, yeni platformlar arasındaki farkı açıkladı.

EA, konsolların limiti, yetmezliği ve ellerinde ki yetersiz kaynaklardan dolayı FIFA 16’nın bazı özelliklerini Xbox 360 ve PlayStation 3’den çıkardıklarını söyledi. Ancak çıkarılan özellikler o kadar can yakıcı ve sıkıcı değiller.

Creation Centre, özel üretim müzikler ve tezahüratlar, FIFA Interactive dünya kupası, maç lobiler, GameFace ve Clyde Tyldesley ve Andy Townsend’in bulunduğu ikinci yorumcu seçeneği oyunun, Xbox 360 ve PlayStation 3 versiyonlarından kaldırdıklarını söylediler. Bunların dışında eğer elinizde Vita yoksa eğer oyunun her türlü modunu ve takımını oynayabileceksiniz.

22 Eylül’de çıkacak olan oyundan, GameFace’in çıkartılması kötü olmuş, gülüyor eğleniyorduk ne güzel.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

AMD’nin RX Vega ekran kartları satışa sunuldu! https://t.co/fKgY3iFa7c https://t.co/vWllrd3lI4
Yeni BattleTech'in yapımcısı işleri aceleye getirmeme kararı aldı... https://t.co/ZmfrgTChax https://t.co/BC8rKL4Sk7

Flickr