Just Cause 3 ve Raınbow Six : Siege, İngiltere satışlarındaki yerini aldı!

Bu haftaki İngiltere satışlarında top 10 listesine Just Cause 3 ve Tom Clancy’s Raınbow Six: Siege girdi fakat geçen haftanın lideri değişmedi!

FIFA 16 uzun zamandır listede zirvede bulunuyor. Kısa süreliğine yerini başka oyunlara verse de tekrardan zirveyi domine etmeye kararlı. Bunun yanında geçen haftaki yerlerini koruyarak Call of Duty: Black Ops III ve Star Wars: Battlefront bulunuyor. Just Cause serisinin merakla beklenen yeni oyunu Just Cause 3 ise tüm problemlerine rağmen listeye dördüncü sıradan giriş yapıyor.

Yeni oyunların gelmesiyle Fallout 4 bir alt sıraya düşerek beşinciliğe yerleşiyor. Ubisoft’un yayımladığı Raınbow Six: Siege, listeye Fallout 4’ün hemen arkasından geliyor ve altıncı olarak haftaya başlıyor. Çeşitli promosyonlar ve perakende satışlarla WWE 2K16 da listeye tekrardan giriş yapıyor.

Top 10 listesi tam olarak şöyle:

1- FIFA 16
2- Call of Duty: Black Ops 3
3- Star Wars Battlefront
4- Just Cause 3
5- Fallout 4
6- Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege
7- Minecraft: Story Mode
8- Grand Theft Auto 5
9- Uncharted: Nathan Drake Collection
10- WWE 2K16

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Yerli yapım Curse of Anabelle oyunseverlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. https://t.co/tZgSc9sfgk https://t.co/vbg8WfI4zu
Overwatch’ta Yeni Görev, Yepyeni Ödüller! https://t.co/1XRkloAaTW https://t.co/19dr6MGx3X

Flickr