Paragon’un tanıtım videosu yayımlandı!

Unreal, Bulletstorm, Infinity Blade gibi çok sevilen oyunların yaratıcısı Epic Games, MOBA türündeki yeni oyunu Paragon’un, içinde oynanış görüntülerinin de bulunduğu tanıtım videosunu yayımladı.

Paragon’nun şu anda Twinblast, Steel, Sparrow, Dekker ve Grux adında beş karakteri duyurulmuş durumda. Üçüncü şahıs kamerasıyla yönlendireceğimiz bu beş karakter haricinde Aralık ayı boyunca her hafta yeni bir karakter yayımlanacak.

PC platformunda göreceğimiz Paragon için, bir haber de PlayStation Experience’den geldi ve yapılan açıklamada oyunun PS4 için de çıkacağı duyuruldu.

Paragon Beta sürümü 2016’nın yaz aylarında açılacak fakat bunun öncesinde ise 2016 baharında, ücretli erken erişim ile oyuncularla buluşacak. Paragon’nun betasına buradan kayıt olabilirsiniz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB
Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC

Flickr