Final Fantasy Type-0 HD bu ay Steam’a geliyor!

Oyunu incelediğimiz sıralarda bunu pek beklemiyorduk açıkçası, Tuna’nın da incelemede belirttiği gibi oyunun içinden çıkan FF XV demosu ile daha fazla ilgilenmiştik.

İlk olarak Japonya’da PSP için piyasaya çıkan Final Fantasy Type-0, daha sonra bu yılın mart ayında PS4 ve Xbox One’a HD (ama remastered değil!) olarak çıkışını gerçekleştirmiş, vasat inceleme puanları alıp yerine oturmuştu. Oyun bu defa 18 Ağustos’ta Steam’de şansını deniyor ve “ne çıksa yerim” diyen Final Fantasy fanlarını hedefliyor.

Oyunun Steam’e göre elden geçirildiğini de belirtmemiz gerek; buna göre steam achievement’ları, kartlar, elden geçirilmiş oyun içi kamera, blur ayarları ve fotoğraf modu, çözünürlük seçenekleri ve genişletilmiş gamepad desteği de oyunu PC oyuncuları için daha çekici kılmayı hedeflemiş durumda Square Enix.

Oyunun sistem gereksinimleri ise şu şekilde;

Minimum:

Windows 7, 8, 8.1 64bit
Core i3 2.5GHz
RAM 4GB
HDD/SSD 30GB Disk Alanı
GTX560Ti ya da AMD Radeon 7790 ekran kartı
DirectX: 11 ve sonraki

Tavsiye edilen:

Windows 7, 8, 8.1 64bit
CPU Core i5 2.7GHz
RAM 6GB
HDD/SSD 30GB Disk alanı
GTX750 ekran kartı
DirectX: 11 ve sonraki

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr