Final Fantasy XV’de beş dakikalık otomobil yolculuğu!

Final Fantasy’nin yapısındaki kırılmanın tam olarak ne zaman başladığı ile ilgili teoriler çeşitli bilindiği gibi, şimdi gelin bir de buradan yakın.

Final Fantasy XV bizimle ilk defa Final Fantasy Type-0 HD’nin yanında gelen bir demo olarak buluştuğunda ilk bakışını yapan Tuna’nın pek beklentilerini karşılayamamıştı. Oyun daha sonra 2017 olarak gözüken çıkış tarihini geriye çekti, kardeşi Final Fantasy VII Remake’in gölgesinde kaldı, 4.5 dakikalık sıkıntıdan bayıldığımız bir Gamescom videosu yayınladı ve insanların gözünde “Çıktığında dibe çakılacak oyun!” imajı çizmekten kurtulamadı.

Yapımcı oyunun diğer tüm Final Fantasy oyunlarından daha özgür bir dünya yarattığının ve oyuncuya bunu hissettireceğinin üzerinde özellikle duruyor, dört tane apaçi saçlı arkadaş ile yollarda geçen bu beş dakikalık video da bunun bir nevi ön izlemesi niteliğinde. İlginç mi, evet. Sevdik mi, tartışılır.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Yeni Razer Blade Dünyanin En Küçük 15.6 inç Oyun Laptop’u https://t.co/5bJ1QDjqv5 https://t.co/SQHGn9uRKA
Logitech’ten oyunsever öğrencilere “Yaza Merhaba” sürprizi https://t.co/6xCi7IxDQG https://t.co/OWh0iqizkL

Flickr