Castle Crashers’ın yapımcılarının yeni oyunu Pit People’ın ilk 20 dakikası

Bağımsız oyunların E3’ü sayılan PAX prime Seattle’da devam ederken bir çok oyuna ait video’da internete düşmeye devam ediyor.

Castle Crashers benim en sevdiğim bağımsız oyunlardan. Sırada ise Castle Crashers’ın yapımcılarının yeni oyunu Pit People var. Geçen ay ‘Game 4’ kod adıyla ilk kez açıklanmıştı Pit People. Şimdi ise oyunun detayları gelmeye başladıç

Pit People yapımcılarının tabiri ile karakterlerinizin konumu üzerinden giden bir strateji oyunu. Oyun 4 oyuncuya kadar destek veriyor. Oyuna mantarlar, vampirler ve cupcake’ler gibi birbirinden ilginç karakterler var. Şu anda oyunla ilgili bir çıkış tarihi yok ama PAX’a katılma şansı olan bir çok oyuncu şu an orada oyunu deneyebiliyor.

Aşağıdaki video’da ilk yirmi dakikayı izleyebilirsiniz

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Solo: Denizde ufak bir maceraya hazır olun! https://t.co/iJ3ctxVUU6 https://t.co/5YDSQmTxgd
NVIDIA RTX teknolojisini duyurdu. https://t.co/ngYNmhYvGI https://t.co/feEeK1IkjF

Flickr