“Gamer’s Almanak 2015” oyun meraklılarını bekliyor!

Oyun ekipmanları pazar lideri Logitech G, “Gamer’s Almanak 2015” ile oyun dünyasının son 1 yılını özetliyor.

Bu sene 3. kez kullanıcılarla buluşan Gamers Almanak, 2015’te oyun dünyasında yaşanan önemli gelişmeleri kronolojik olarak sunuyor. İçeriklerin arasına yerleştirilen sorularla ziyaretçilerin bilgisini test ederek, Logitech G’den birbirinden güzel hediyeler kazanılmasına olanak sağlıyor.

Türkiye’nin her yerinden, Facebook kullanıcı bilgileriyle www.gamersalmanak.com adresine ücretsiz giriş yapan, ödül sorularının tamamını yanıtlayıp uygulama formunu dolduran oyunseverler, çekilişe katılma şansını elde edecek. Çekiliş sonucunda toplam 20 kişiye; FPS Turnuva Seti, MOBA Turnuva Seti, Yarışçı Seti ve daha birçok Logitech G ürünleri armağan edilecek. Sonuçlar, Şubat ayı içerisinde www.gamersalmanak.com üzerinden açıklanacak.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Beklenmedik bir masaüstü RPG deneyimi: WEARPG https://t.co/wKc8gFGiBN https://t.co/apxnvcZHAi
ViewSonic, iF Design ödüllü taşınabilir LED projeksiyon cihazını tanıttı https://t.co/Vz1nXA1DI7 https://t.co/s4HXtVWLu0

Flickr