Gauntlet: Slayer Edition PS4’e geliyor!

Arrowhead Games’i muhtemelen Magicka ve Helldivers oyunlarından hatırlıyorsunuzdur. Firma diğer önemli eseri Gauntlet’i PS4’e çıkartıyor, üstelik üzerine biraz sos katarak.

Ağustos ayı içinde Playstation 4 sahipleriyle buluşacak olan Gauntlet: Slayer Edition oyunculara yeni karakterler, yeni savaş alanları ve aynı anda oynayan dört karakter için de moddan bağımsız olarak aynı anda silah seçimi yapabilmelerini sağlayan yeni özellikler ile geliyor ve 13 euro’luk fiyat etiketine sahip olacak.

Her ne kadar Magicka gibi Gauntlet’in oyunculara önerdiği her şeyi daha verimli bir şekilde birleştirmeyi başarabilmiş başka bir oyunları olsa da Gauntlet’in kendi kitlesine sahip olduğu da su götürmez bir gerçek, bakalım konsol macerası nasıl sonuçlanacak.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

ASUS ve BAU Güçlerini Espor İçin Birleştirdi https://t.co/umulfzWFWO https://t.co/tTrnkCIDQH
PlayStation’dan kış gecelerine keyif katacak PlayLink oyunları. https://t.co/bsGon3M1vj https://t.co/EChIqsg6UN

Flickr