The Bard’s Tale IV’ten sahne arkası videosu!

InXile’ın yeni oyunu The Bard’s Tale IV’ü beklemeye devam ederken yapımcı ekip oyundaki bölümlerin nasıl tasarlandığı ile alakalı bir sahne arkası videosu yayınladı.

Oyun dünyasında adı bir efsaneye dönüşmüş isimlerden Brian Fargo’nun önderliğinde hazırlanan The Bard’s Tale IV’ün oyun motorundan alınan ilk görüntüleri oldukça etkileyici görünüyordu eğer hatırlarsanız. Bu sahne arkası videosunda da zindanların ve oyunda göreceğiniz mekanların nasıl oyuna aktarıldığı, nasıl canlandırıldığı ile ilgili oldukça keyifli anlatımlar var.

The Bard’s Tale IV, firmanın 2004 yılında satışa çıkarttığı oyunu devre dışı bırakarak, ilk üç oyunun kaldığı yerden hikayeye devam edecek bilindiği gibi. Eğer 20 doların üzerinde bir bağışta bulunduysanız ilk üç oyunun bedava verileceğini de hatırlatalım.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Beklenmedik bir masaüstü RPG deneyimi: WEARPG https://t.co/wKc8gFGiBN https://t.co/apxnvcZHAi
ViewSonic, iF Design ödüllü taşınabilir LED projeksiyon cihazını tanıttı https://t.co/Vz1nXA1DI7 https://t.co/s4HXtVWLu0

Flickr