Gördüğümüz en etkileyici Dishonored videosu!

Takipçilerimiz “biraz da Dishonored 2 haberi paylaşın” diye zaman zaman sitem ediyor ama Bethesda’nın oyunla alakalı içerik paylaşımında oldukça cimri davrandığını belirtmemiz gerek.

Muhtemelen eğer önceden sızdırılmamış olsa E3’te Dishonored 2 hakkında iki kelam edip etmeme konusunda bile kararsız kalacaklardı. Muhtemelen önümüzdeki günlerde oyun içinden daha doyurucu içerikleri sizlere ulaştırabileceğiz.

Dishonored’ın ilk oyunu da hala oynanış mekanikleri ile bir kenara atılmayacak kadar güncel, hala ilk günkü kadar güzel. Bugün karşılaştığımız bu video da ilk oyun hakkında hissettiklerimizin doğruluğunu kanıtlar nitelikte. Açık ara her hangi bir oyunda gördüğümüz en nefes kesici stealth-action sahneleri ve en acımasız suikastler bu Dishonored videosunda birleşmiş durumda, beğeninize sunuyoruz.

1 Yorum Eklenmiş

Tartışmaya katıl
  1. Ohhannneess 2 years ago | Cevapla
    Kendimi yeteneksiz hissediyorum, başarızı, vasat, oyun oynamaması gereken bir insan gibi hissediyorum. Yuh o nasıl bir oynayış öyle. Saygı duyuyorum, imreniyorum, birazcık kıskanıyorum ve bu kayıdı bizimle paylaştığınız için teşekkür ediyorum.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Games Week 2018 bünyesinde BAU E-Sports ile organize edilecek olan PUBG, Fortnite, CNR Games Week CS:GO Masters, St… https://t.co/dgbK44Idfv
Yeni Razer Blade Dünyanin En Küçük 15.6 inç Oyun Laptop’u https://t.co/5bJ1QDjqv5 https://t.co/SQHGn9uRKA

Flickr