Kediler Fallout cosplay’i yaparsa!

Fallout 4’ün ilk geri sayımından beri hayatımızda kapladığı yer ortada, oyunu beklerken bile Fallout Shelter’dan kendimizi alamıyoruz.

Oyunun kısa fragmanı ve oynanış videosundan onlarca makale, hikaye, senaryo üretildi, gameplay videosunda tanıtılan crafting sisteminin muhteşemliğinin oyuna katacakları hakkında binlerce geyik yapıldı, onca görsel materyal yokluğu içinde pip-boy’a bakıp huzur bulduk. Nihayet sıra cosplay’e gelmişti.

Bu cosplay’de konu insanlar veya robotlar değil, vault veya mekan tasarımları da değil, kediler…

Yahu ne kadar muhteşem hayvanlar değil mi, başka bir hayvana bu cosplay’in daha fazla yakışacağını düşünebiliyor musunuz?

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Beklenmedik bir masaüstü RPG deneyimi: WEARPG https://t.co/wKc8gFGiBN https://t.co/apxnvcZHAi
ViewSonic, iF Design ödüllü taşınabilir LED projeksiyon cihazını tanıttı https://t.co/Vz1nXA1DI7 https://t.co/s4HXtVWLu0

Flickr