Black Ops 3’e oyunun öncesini anlatan çizgi roman!

Treyarch’ın başka oyun yapmasını bilmediği için düzenli olarak çıkardığı FPS oyunu serisi Call of Duty: Black Ops’un üçüncü oyununa hikayesinin geçmişini anlatan çizgi roman geliyor.

Call of Duty: Black Ops serisinin üçüncü oyununda yaşanacak olayların öncesini anlatan çizgi roman Larry Hama tarafından yazıldı. Çizgi roman, Amerika’nın en ünlü çizgi roman yayımcısı Dark House Comics tarafından yayınlanacak. Çizgi romanın oyundaki hikayeyi büyük ölçüde anlamamıza yardımcı olacağı ve hikayeyi güzelleştireceği söyleniyor.

Öte yandan Dark House Comics’in daha önce The Witcher, Plant vs Zombies ve Tomb Raider gibi oyunlar için çizgi roman yayınladığını hatırlatmayı unutmayalım.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr