GPay oyunseverler ile GiST’te buluştu

2016’nın ilk büyük buluşması 4-7 Şubat tarihleri arasında Gaming Istanbul’da gerçekleşti.

GPay olarak oyuncuları, Oasis Games oyunlarından Legend Online, Metal War ve First Blood’un dışında IGG oyunları Castle Clash:Kale Savaşı ve Clash of Lords 2 ile de buluşturduk.

Legend Online, Metal War ve First Blood hayranları, Oasis Games/GPay ortak standında 210 TL değerinde promosyon kodunun sahibi olurken, stantta yer alan cosplayer’lar ile de fotoğraf çekme ve oyunları deneme imkanı buldular.

Kale Savaşı ve Clash of Lords 2 hayranları ise IGG/GPay ortak standında çarkıfelek ve dart yarışmaları ile sürpriz ödüllerin sahibi oldular. İlk kez bu oyunlarla karşılaşan oyuncular da oyun alanında bu oyunları tecrübe etme şansı yakaladılar.

GPay, oyunların dışında Türkiye’nin önde gelen EPin satış sitesi ByNoGame ile yaptığı ortak çalışmalarla oyunculara sürpriz hediyeler dağıtmayı ihmal etmedi. Streamer buluşmaları, cosplay etkinlikleri ile renk bulan organizasyonda, yüzlerce ByNoGame / GPay promosyon kodu dağıtıldı.

GPay stantlarını ziyaret eden kullanıcılar 4 gün boyunca Dark Passage, Kerim Bahadır “mightyoxi” Şeker, Melih “Jesuschrist” Uçar, Ulaş Demir, Melodi Kızılgün, Cemre Aksoy, Buğra Kocabaş, Ecem Aytimur gibi yayıncılarla da buluşma, fotoğraf çektirme ve imza alma şansı yakaladılar.

GIST1_GPay_ByNoGame

Basın bülteninden derlenmiştir.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Games Week 2018 bünyesinde BAU E-Sports ile organize edilecek olan PUBG, Fortnite, CNR Games Week CS:GO Masters, St… https://t.co/dgbK44Idfv
Yeni Razer Blade Dünyanin En Küçük 15.6 inç Oyun Laptop’u https://t.co/5bJ1QDjqv5 https://t.co/SQHGn9uRKA

Flickr