GTA V’e DeLorean modu geldi.

Ama öylesine bir DeLorean değil, Back to the Future filmide ki zamanda yolculuk yapan DeLorean’dan bahsediyoruz. İki farklı moddan konuşuyoruz aslında burada. Birincisi arabanın kendisi (işlevsiz hali). Diğeri de işlevini eklediğimiz mod. İzleyelim.

Eğer Red Dead Redemption oynayıp Los Santos’ta kovboyların hükmettiği dönemi düşünmezseniz gerçekten zamanda geri gitmiyorsunuz. Yine de bir yenilik sonuçta. Sadece insanlar farklı yerlerde spawnlanıp, hava da gündüz ve ya gece olarak değişiyor olsa da sonuç olarak tarih girdiğiniz zaman o tarihe geri gidip ya da ileri gidebiliyorsunuz. Ancak oyunun işlevinde bir şey değişmiyor. Polisler sizi kovalarken bunu yaparsanız ne olur onu bizde bilmiyoruz açıkçası.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Beklenmedik bir masaüstü RPG deneyimi: WEARPG https://t.co/wKc8gFGiBN https://t.co/apxnvcZHAi
ViewSonic, iF Design ödüllü taşınabilir LED projeksiyon cihazını tanıttı https://t.co/Vz1nXA1DI7 https://t.co/s4HXtVWLu0

Flickr