Back to the Future’ın efsanevi sahnesi GTA V’te yeniden canlandırıldı!

Rockstar Editor’de bugüne kadar pek çok yeniden canlandırma izledik, hiç birini bu kadar beğenmedik.

Bugün malum, 21 Ekim 2015. Yani Back to the Future 2’de Marty McFly ve Doktor Emmett Brown’ın (ve tabii Jennifer’ın) geleceğe geldiği tarih. Basitçe bugün itibariyle bir devir kapanıyor ve Back to the Future serisi artık tamamen geçmişte geçmeye başlıyor.

GTA V’te de filmdeki o efsanevi sahneyi yeniden canlandırmışlar, DeLorean 88 mil hıza ulaşıyor ve geleceğe ışınlanıyor, arkasında yanan asfaltı bırakarak. Tek kelimeyle de leziz olmuş. Hani o kadar profesyonel bir çalışma olmuş ki bazı yerleri filmden mi alındı diye birkaç defa izledik. Bakalım beğenecek misiniz?

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Games Week 2018 bünyesinde BAU E-Sports ile organize edilecek olan PUBG, Fortnite, CNR Games Week CS:GO Masters, St… https://t.co/dgbK44Idfv
Yeni Razer Blade Dünyanin En Küçük 15.6 inç Oyun Laptop’u https://t.co/5bJ1QDjqv5 https://t.co/SQHGn9uRKA

Flickr