Humble Capcom Bundle’a yeni eklemeler…

Önümüzdeki 6 gün boyunca satışta kalacak olan Humble Capcom Bundle’a Resident Evil 4 ve Remember Me gibi iki sağlam oyun da eklendi.

Humble Bundle’ın eskisi kadar popüler olmadığı malumunuz, muhteşem Tom Clancy bundle’ı bu durumu biraz değiştirmeyi başarmışken şimdiki Capcom bundle’ı da oldukça iyi gözüküyor. Buna göre Capcom’un başta Resident Evil serisi olmak üzere pek çok oyununa oldukça keyifli fiyatlara ulaşabiliyorsunuz.

1 dolar ödeyerek alabileceğiniz “ne kadar ödersen öde” paketinde size sunulacak olan oyunlar Lost Planet 3, Bionic Commando: Rearmed, Strider ve Resident Evil: Revelations 2 Chapter 1.

Ortalamanın üstünde bir ödeme yaparsanız (şu an 9.07$) ise bu pakete Resident Evil 4, Resident Evil 5, Resident Evil: Revelations, Remember Me ve DmC: Devil May Cry ekleniyor.

15 dolarlık ödeme yaptığınızda ise Resident Evil 5: Untold Stories Bundle DLC ve Ultra Street Fighter IV sizlere sunuluyor. Ortalamanın üstünde ödeme yaptığınızda Resident Evil: Revelations 2 için Steam’den %50 indirim kuponu aldığınızı da hatırlatmış olalım.

https://www.humblebundle.com/

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr