Minecraft’ta Halo 5 işgali!

Halo 5’in piyasaya çıkışı için gün saydığımız şu dönemde Minecraft üzerinden yürütülen promosyon da dikkate değer.

23 Ekim tarihinde Minecraft’ın Xbox 360 ve Xbox One sürümlerine özel olarak Halo 5 skinleri oyunculara sunulacak. Üstelik eğer daha önce Halo Edition Mash Up paketini satın aldıysanız bu içeriğin size ücretsiz olarak sunulacağını da belirtelim. Satın almadıysanız ve Xbox Live üzerinden edinmek istiyorsanız bu DLC’nin size maliyeti 3.99$ olacak.

DLC paketinde içinde Halo’nun en önemli karakterleri Master Chief ve Locke’u da içeren Blue Team ve Fireteam Osiris skinlerini bulabilirsiniz, elbette Minecraft tarzında stilize edilmiş olarak.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr