GTA V’te frame rate sorununa nihayet çözüm geldi

Rockstar’ın GTA V PC için yayınladığı 1.28 yaması ve Ill-Gotten Gains DLC’sinden beri oyuncuların başına bela olan online oyunlarda frame rate düşmesi sorunu nihayet çözüme kavuşuyor.

Rockstar yaptığı açıklamada ” Biz de 1.28’de hikaye modunu oynarken performans düşüklüğü gibi bir çok sorunla karşılaştık.” açıklamasını yaptı.

91 MB’lık yamayı indirmek istediğinizde ise Rockstar bu duruma karşı uyarıyor: ” Kayıtlı hikaye modunda kötü etkileri olabilecek olsa da bizim öncelikli odağımız, oyunculara haksız avantaj sağlamamak, oyunun denge yapısını bozmamak ve GTA Online’ı korumak üzerinedir.”

Bir hatırlatma olarak eklemek isteriz ki, modlar hala izinsiz ve desteklenmiyor. Bu kaçınılmaz güncellemeler kayıtlı hikaye modunda oyunun beklenmedik şekilde davranmasına neden olabilir ve Rockstar sorumluluğu oyunculara bırakıyor.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Logitech, “2018 iF Design Awards”tan ödülleri topladı. https://t.co/i0eMK9HYfp https://t.co/Plr7dXkBVm
The Division 2: Yaklaşıyor yaklaşmakta olan... https://t.co/ZCuX1baJbg https://t.co/EizBvssnic

Flickr