İlk Shenmue oyunu günümüze uyarlanırsa…

Elbette aklınıza gelecektir, bir Sega Saturn oyunu nasıl fan çabası ile elden geçirilebilir ve bu oyunu nerede oynayacağız biz diye.

Shenmue’nin fanları arasında bir efsaneye dönüşen ilk oyununda geçen mekanların Youtuber Kid Nocon tarafından elden geçirilerek yeniden tasarlandığını biliyorduk, ilk haberi aldığımız tarihin üzerinden de epey zaman geçtikten sonra gelen yeni görseller ise muhteşem gözüküyor.

Bir Sega oyunu olmasından mütevellit Shenmue’nin bu görüntülerini gördüğünüz haline bir remastered oyun olmaktan ziyade bir ‘sanatsal çalışma’ olarak bakmak çok mümkün, bu yüzden güncel bilgisayarları ve konsollarında bu oyunu tekrar oynamayı düşünen takipçilerimize maalesef iyi haberler veremiyoruz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Games Week 2018 bünyesinde BAU E-Sports ile organize edilecek olan PUBG, Fortnite, CNR Games Week CS:GO Masters, St… https://t.co/dgbK44Idfv
Yeni Razer Blade Dünyanin En Küçük 15.6 inç Oyun Laptop’u https://t.co/5bJ1QDjqv5 https://t.co/SQHGn9uRKA

Flickr