CD Projekt RED tarafından yapılan The Witcher 3: Wild Hunt, 19 Mayıs tarihinde dünya çapında piyasaya çıkmış ve oyun dünyasını sallamıştı. Grafikleri, hikayesi ve aksiyonuyla oyuncuların kalbini çalmaya başaran oyun için toplamda 16 adet ücretsiz indirilebilir içerik paketi planlanmıştı.

14332352899

Bu haftanın ücretsiz indirilebilir içerik paketleri oyunun yapımcı firması tarafından duyuruldu. Bu hafta gelecek içerik paketleriyle oyuna Nilfgaardian Armour Set ve Elite Crossbow Set oyuna eklenecek. Nirgaardian’ın zırhını ve çeşitli tatar yaylarını oyuna ekleyecek paketler bu hafta içerisinde çıkacak.

Oyuna geçten hafta Missing Miner ismindeki bir görevi ekleyen içerik paketiyle oyunun ana karakterlerden biri olan Yennefer of Vengerberg için farklı bir kıyafet içeren içerik paketi gelmişti. Oyunun çıktığı hafta ise oyuna Temerian zırhını içeren Temerian Armour Set ve çeşitli saç ve sakal seçenekleri içeren Beard and Hairstyle Set gelmişti.

this-weeks-free-witcher-3-dlc-is-143323550546
this-weeks-free-witcher-3-dlc-is-143323581929

Öte yandan oyunun en önemli genişleme paketi olan Hearth of Stone paketinin Ekim ayında çıkacağını duyurmayı unutmayalım.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB
Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC

Flickr