Halo 5’ten 20 dakikalık oynanış videosu!

Halo 5’in Warzone oyun modu, belkide serinin multiplayer versiyonuna gelen en dikkat çeken modu. 12’ye 12 oynanacak olan multiplayer modu inanılmaz büyüklükteki haritalarda oynanacak. En hızlı şekilde 1000 VP’ye ulaşan ya da karşı takımın üssünü yok eden takım kazanıyor.

Haritalar ise MOBA oyunlarının haritasını andırıyor ki bu da her takım için savaşan askerlerin yani Covenant ve Promethean’ları dinamik bir şekilde spawnlanmalarını sağlıyor. Bunların üstünde ise yeni REQ sistemi. Spartanlar tecrübe kazanıp yeni silah ve araçlar açabilecekler.

20 Dakikalık multiplayer oynanış videosu ise Apex 7 haritasında geçiyor. İyi Seyirler. 🙂

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Beklenmedik bir masaüstü RPG deneyimi: WEARPG https://t.co/wKc8gFGiBN https://t.co/apxnvcZHAi
ViewSonic, iF Design ödüllü taşınabilir LED projeksiyon cihazını tanıttı https://t.co/Vz1nXA1DI7 https://t.co/s4HXtVWLu0

Flickr