Total War arena kapalı betada!

Benim gibi artık MOBA sektöründe bir yenilik arayan oyuncular için umut ışığı olabilecek Total War: Arena, yavaş yavaş çıkış tarihine doğru ilerlese de hala tamamlaması gereken uzun bir yol var.

Başarılı bir şekilde alfa testlerini tamamlayan, strateji ve MOBA türünü bir araya getirecek oyun F2P oyun Tota War: Arena beta aşamasına nihayet ulaştı. Eğer daha önce alfa testlerine dahil olduysanız oyuna gelen güncellemeyle gelen yeniliklere sevinebilirsiniz.

Kapalı betaya geçiş ile birlikte Barbarian fraksiyonu oyuna eklendi. Barbarian’lara liderlik edecek olan önderleri ise oldukça akıllı, kurnaz ve Tuetoberg Ormanları Savaşı’nda Roma lejyonlarının katledilmesinden sorumlu olan Arminius’dan başkası değil. Yenilikler bunlarla sınırlı değil. Yapımcılar oyunun yeni bir haritaya merhaba dediğini de duyurdu.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB
Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC

Flickr