İlk oyunu saymazsak, özel Xbox için tasarlanan Halo serisi, bugüne kadar toplamda 65 milyon kopya satmayı başardı.

Halo, San Diego Comic-Con panelinde de kendine yer buldu. Daha çok Amerika’da sevildiğini söyleyebileceğimiz efsanevi oyun serisi toplamda 65 milyon satmayı başardı. Halo ekibinin San tek sürprizleri bu değildi. Halo, E3’te en son yeniliklerini duyurduğu son oyunu Halo 5: Guardians ile yoluna emin adımlarla devam edecek.

2001 yılında Xbox için çıkartılan ve o zamandan bu yana, Microsoft’un oyun pazarındaki amiral gemisi olan Halo’nun ülkemizdeki popülerliği ise o seviyeye çıkamadı. Yeni oyun ile satış rakamları ne hale gelecek hepimiz merak ediyoruz.

Bu arada Halo’nun 15 yıllık tarihine kısa bir bakış.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr