Warhammer 40K: Deathwatch bu hafta iOS’a geliyor

Warhammer evreni bu aralar oldukça hareketli bildiğiniz gibi, Total War: Warhammer ve Wh40k:Regicide’ı beklerken Wh40k: Deathwatch mobil platformlar için piyasaya çıkıyor.

Warhammer Quest’in yapımcısı Rodeo Games’in elinden çıkan oyun 16 Temmuz tarihinde İOS’a sunulacak. Unreal Engine 4 ile tasarlanan oyun pek çok açıdan Warhammer Quest’e benzese de tamamen 3D olarak tasarlandığından haritayı döndürmek, yatırmak mümkün.

1920x-1 (1)

Deathwatch adında özel bir Space Marines birliğine komuta ettiğimiz oyunda Tyranid’lere karşı savaşıyoruz ve hareket puanlarımızı kullanarak (tıpkı Front Mission serisinde olduğu gibi) bölgeleri ele geçirmeye ve düşmanlardan düşen eşyaları biriktirerek komuta ettiğimiz birliğimizin gücüne güç katmaya çalışıyoruz. Toplamda 40 görevden oluşan oyunun ana hikayesinin 15 saatlik bir oynanış süresi olduğu söylenmekte. Ayrıca oyunda düşürdüğümüz eşyalar ve edindiğimiz kazanımlar ile 250 adet çıkartmayı da tamamlamaya çalışıyoruz.

4.99 dolar fiyatla satışa çıkacak oyun için minimum iPad 4, iPad Mini 2, iPhone 5 ve üzeri öneriliyor.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Knight Online’ın yayımcılarından yeni bir mobil oyun. https://t.co/tGlPQ4xhAo https://t.co/PquI8wRJk6
Lineage 2:Revolution’da 100 oyuncu aynı savaşta! https://t.co/IBVJTzFYU5 https://t.co/hB3i9q31mm

Flickr