Heliborne ile göklerin hakimi olun!

Kokpitinize geçin, sistemleri başlatın, her şey hazır. 5 dakikalık huzurlu bir uçuşun ardından Heliborne cehennemine girmeye hazır olun.

2000’li yılların helikopterleriyle tam bir simülasyon-arcade uçuş keyfi yaşamaya hazır mısınız? O zaman Heliborne tam da size göre. Oyunda bazen verilen kargoyu yerine götürmeniz gerekiyor, bazen de bir alanı savunmanız. Tabii bunları multiplayer modunda diğer 35 oyuncuya karşı yapıyorsunuz.

Erken erişimde olan oyun bu güne kadar 10,000’den fazla sattı ve büyük çoğunlukla olumlu yorum aldı. 1950’den 2000’li yılların helikopterlerini barındıran Heliborne’da, çeşitlilik ve simülasyon-arcade karışımının yaşattığı tecrübe oyununun farklı modlarıyla harmanlanmış.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

ASUS ve BAU Güçlerini Espor İçin Birleştirdi https://t.co/umulfzWFWO https://t.co/tTrnkCIDQH
PlayStation’dan kış gecelerine keyif katacak PlayLink oyunları. https://t.co/bsGon3M1vj https://t.co/EChIqsg6UN

Flickr