Technomancer: Mars’ta hayatta kalmak

Mars’ta geçen bilimkurgu RYO’su Technomancer 28 Haziran’da PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkıyor. Size Mars’ta Nasıl Hayatta Kalınacağını öğretecek yeni bir video ile karşınızdayız.

Arazi şekillendirme işlemleri yüzlerce yıl önce sona erdirilmiş, üzerine her sabah öldürücü bir Güneş’in doğduğu Kızıl Gezegen pek de konuksever bir yer değil; bu ıssız gezegenin her bir köşesi ölümcül ve sinsi tehditlerle dolu.

İlk yerleşimciler tarafından Dünya’daki hayvanların genetik bir karşılığı olarak biyomühendislik yoluyla yaratılmış olan tehlikeli hibrid yaratıklar Mars kanyonlarında cirit atıyor. Ama ne yazık ki hayatta kalan diğer insanlar da en az hayvanlar kadar tehlikeli. Mars Dünya’dan tamamen koptuktan sonra ortaya birden çok sayıda fraksiyon çıkmış ve bunlar umutsuzca gücü ele geçirmeye çalışmaya başlamışlar. Hikaye boyunca yapacaklarınız ve vereceğiniz kararlar yoluyla bu fraksiyonlarla arkadaşlık kurmayı başarabileceksiniz.

Neyse ki bu zorlu ortamda hayatta kalmak için gereken her türlü alet edevata sahipsiniz. Tehlikeli bir durumdan kurtulmak için diplomatik veya gizliliği öne çıkaran bir yaklaşım faydalı olabilir, ama bazen de savaşmak tek seçeneğinizdir ve yıkıcı Technomancer güçlerinizi kullanmanız kaçınılmazdır.

Technomancy güçleriniz seçtiğiniz savaş duruşunu tamamlayıcı rol üstlenecek: bir Technomancer’ın kendine has silahı olan asayla dövüşebilirsiniz. Belki de Rogue’ların tercihi olan bıçak ve tabancayı tercih edeceksiniz. Ya da Soldier’ların el üstünde tuttuğu gürz ve kalkanı. Aynı Technomancy gibi bu üç duruşun da kendi yetenek ağacı olacak ve bu ağaçta yalnızca yeni yetenek öğrenmekle kalmayacak, onları farklı geliştirme yollarını seçerek güçlendirebileceksiniz.

28 Haziran’da PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkacak bu epik bilimkurgu RYO’sunda Mars’ın kaderini belirleyin.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

ASUS ve BAU Güçlerini Espor İçin Birleştirdi https://t.co/umulfzWFWO https://t.co/tTrnkCIDQH
PlayStation’dan kış gecelerine keyif katacak PlayLink oyunları. https://t.co/bsGon3M1vj https://t.co/EChIqsg6UN

Flickr