Heroes of the Storm’un en yeni kahramanı ikiliden oluşuyor.

Düşmanlarınızın kafalarına balta fırlatmak daha iyi ne var? Tabiiki de balta fırlatırken bir ayının ölümüne düşmanlarınızı ezmesi!

8 Eylül’de Heroes of the Storm kahraman listesine, ayısı Misha ile birlikte Rexxar katılıyor. Misha tanklayıp damage vururken, Rexxar arkadan balta fırlatıp, kuş summonlayıp düşmanı debufflayabilir. Rexxarın iki heroic yeteneği mevcut, utility ve saf ayı gücü ki buda Mishaya buff verir.

Rexxar ve ayısı Misha, Lost Vikings ya da Abathur gibi mikro-yönetim istemeyen başka bir ikili. Her ne kadar bu ikisini kontrol etmezi zor olmasa da, doğru yerde ve doğru zamanda kullanılmadıkları zaman hiçbir işe yaramadıkları bariz.

1 Yorum Eklenmiş

Tartışmaya katıl

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

6-10 Haziran 2018 tarihleri arasında CNR Holding tarafından düzenlenecek Games Week İstanbul, oyun dünyasının eğlen… https://t.co/bxbq4xNwQI
Call of Duty: Black Ops 4'e dair ilk videolar paylaşıldığına göre soralım, heyecanlı mıyız? :) https://t.co/7Bqn6VX6Kj

Flickr