Homefront’un devam oyunu aklımızı çeldi… Evet yeniden!

İlk Homefront oyunu duyurulduğunda nasıl meraklandığımızı, nasıl beklediğimizi hatırlıyor musunuz?

Öyle ki Homefront LEVEL tarihinin en güzel kapaklarından birine de konu olmayı başarmıştı. Peki karşımızda ne bulduk? Problemleri buradan köye yol olan, vaadettiklerinin ve potansiyelinin yanından bile geçmeyi başaramamış bir çöp. Satın alanlar kısa sürede oynayıp bir kenara kaldırdı, incelemeleri okuyanlar da hiç bulaşmadı. Ardından da THQ iflas etti ve oyunun hakları Crytek’e geçti. E3 sırasında da oyunun Deep Silver ve Crytek ortaklığı ile geliştirildiğini duymuştuk.

CryEngine 3 ile tasarlanan oyunun oldukça detaylı bir oynanış videosunu izledik ve oynanış ve hissiyatı oldukça beğendiğimizi de söylememiz gerek. Oyun 2016 yılında PC ve yeni nesil konsollar ile buluşacak ve ilk oyunun beklentilerin yanından bile geçememiş olmasına rağmen bu oyundan umutluyuz, herşeye rağmen.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Solo: Denizde ufak bir maceraya hazır olun! https://t.co/iJ3ctxVUU6 https://t.co/5YDSQmTxgd
NVIDIA RTX teknolojisini duyurdu. https://t.co/ngYNmhYvGI https://t.co/feEeK1IkjF

Flickr