Humble Bundle’dan müthiş Sega Bundle’ı!

Çok düşük fiyatlar ödeyerek birçok oyuna sahip olmamızı ve kanserli hastaların tedavileri için veya çeşitli hayır kurumlarına yardımda bulunmamızı sağlayan Humble Bundle bu hafta Sega oyunlarıyla karşımızda!

İlk paketimize 1$ ödeyerek Warhammer 40,000: Dawn of War – Master Collection, Company of Heroes Complete Edition, Medieval II: Total War Collection, Rome: Total War – Collection ve SEGA Genesis/Megadrive Strategy Pack’e sahip olabilirsiniz ayrıca Humble Monthly’e %10 indirim sağlıyor.

İkinci paketimize 6.39$ vererek Valkyria Chronicles, Warhammer 40000: Dawn of War II – Grand Master Collection, Eastside Hockey Manager, Total War: Shogun 2 – Fall of the Samurai Collection ve %66’lık bir indirimle Football Manager 2016’ya sahip olabilirsiniz.

Son paketimize ise 12$ ödeyerek Total War: ATTILA ve Company of Heroes 2: Master Collection oyunlarına sahip olabilirsiniz.

Buradan tıklayarak Humble Bundle paketlerini satın alabilirsiniz.

hummblebundlelvl

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

ASUS ve BAU Güçlerini Espor İçin Birleştirdi https://t.co/umulfzWFWO https://t.co/tTrnkCIDQH
PlayStation’dan kış gecelerine keyif katacak PlayLink oyunları. https://t.co/bsGon3M1vj https://t.co/EChIqsg6UN

Flickr