Trackmania Turbo’nun çıkış videosu yayımlandı!

Ubisoft’un çılgın eğlenceli yarış oyunu TrackMania sersinin yeni oyunu Trackmania Turbo’nun çıkış videosu oyuncuların beğenisine sunuldu.

Oyun 90’ların arcade oyunları ile günümüz grafikleri ve teknolojisini bir araya getirerek, hem nostaljik tadı yakalatmak hem de görsel bir şölen sunabilmek amacında. Oyuna helikopter atılarak başlayıp, çılgın atlayışlar, taklalar atıp, checkpoint’lerden geçerek pistin en hızlısı olmaya çalışıyoruz.

Sanal gerçeklik teknolojisi Oculus Rift ve Playstation VR desteği ile beraber çıkacak. Ayrıca International Stadium, Rollercoaster Lagoon, Valley Down & Dirty ve Canyon Grand Drift dört farklı alanı seçerek kendi haritanızı ve pistinizi yapabilir, bunu diğer oyuncular ile de paylaşabilirsiniz. Bunun dışında 200 pist ve 100 oyuncuya kadar destekleyen çevrimiçi yarışlar sizleri bekliyor.

Dün Amerika’da çıkışını yapan oyun, 24 Mart yani yarın dünya çapında çıkacak.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

ASUS ve BAU Güçlerini Espor İçin Birleştirdi https://t.co/umulfzWFWO https://t.co/tTrnkCIDQH
PlayStation’dan kış gecelerine keyif katacak PlayLink oyunları. https://t.co/bsGon3M1vj https://t.co/EChIqsg6UN

Flickr