HyperX Cloud Alpha S Blackout versiyonu çıkıyor!

Kingston Technology Company, Inc.’in oyun bölümü HyperX, ödüllü Cloud Alpha TM S serisini Cloud Alpha TM S Blackout ile daha da genişletiyor. Simsiyah tasarımı ile yeni Alpha S Blackout, surround sesleri kolayca etkinleştirmek, oyun ile sohbet arasındaki geçiş sırasında mikrofonu kolayca ayarlamak için gelişmiş bir ses kontrol mikseri ile özel ayarlı HyperX sanal 7.1 surround ses 1 özelliğine sahiptir. Ayrıca üç seviyeden oluşan mekanik, kaydırmalı bas ayarları ile dinleyicilere daha zengin oyun içi ses deneyimi sunar. Cloud Alpha S Blackout, doğru ve pürüzsüz oyun içi ses için basların orta ve yüksek seviye seslerden ayrılmasına yardımcı olan çift odacıklı teknolojiyi kullanmaktadır.

“HyperX Cloud Alpha S ailesinin ikinci renk seçeneğini tanıtmaktan heyecan duyuyoruz.” diyen HyperX kulaklık birimi müdürü Nathan Almond, “Orjinal HyperX Cloud ‘un tüm konforuna ve tarzına sahip, özel ayarlı HyperX 7.1 sanal surround kulaklığı ile oyunculara, kurulumlarını özelleştirmek için daha fazla yol sunmaktayız.” dedi.

Cloud Alpha S, birinci sınıf hafıza köpüklü kulak yastıklarına, ekstra nefes alan deri kılıflara ve dayanıklı alüminyum çerçevesi ile benzersiz HyperX konforuna sahiptir. Çıkarılabilir
gürültü önleyici mikrofon, örgülü kablo, kumaş kaplı yedek kulak yastıkları ve seyahat çantası da kulaklık ile birlikte gelmektedir. HyperX ’in PC, konsol ve kablosuz kulaklık kullanıcılarına hitap eden Cloud II, Cloud Alpha, Cloud Flight, Cloud Revolver, Cloud MIX ve Cloud Orbit S aynı zamanda düzlemsel sürücülere sahip oldukları için de odyofil kulaklık sınıfına girmektedirler.

Cloud Alpha S Blackout Özellikleri:

Parça Numarası
HX-HSCAS-BK/WW

Kulaklık
Sürücü: Özelleştirilebilir dinamik, 50mm neodyum mıknatıslı
Türü: Çevresel, Geri dönüş kapalı
Frekans Aralığı: 13Hz – 27kHz
Empedans: 65 Ω
Ses Basınç Seviyesi: 1kHz’de 99dBSPL/mW
T.H.D.: ≤ 1%
Ağırlık: 310g
Mikrofon ile birlikte ağırlık: 321g
Kablo Uzunluğu: 1m
Bağlantı Türü: 3,5 mm fiş (4 kutuplu)

Mikrofon
Eleman: Elektret kondenser tipi mikrofon
Kutup Düzeni: Tek yönlü, Gürültü önleyici
Frekans Yanıtı: 50Hz – 18kHz
Hassasiyet: -38dBV (1kHz’de 0dB=1V/Pa)

USB Ses Kontrol Mikseri
Ağırlık: 57g
Kablo Uzunluğu: 2m

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.