İşte Razer’ın Xbox Elite Controller’a cevabı!

Geçtiğimiz aylarda duyurulan ve 150$’lık fiyatıyla çoğu oyuncu için pahalı bir hayal olarak kalan Xbox Elite Controller’ın artık bir rakibi var.

Razer Wildcat, ana hatlarıyla Xbox’ın klasik gamepad’ine oldukça yakın bir cihaz, ayrıca Elite’in özel haptik kontrol sistemine de sahip değil.

Ancak Xbox One ve PC uyumu yanında, ikisi çıkartılabilir dört ilave tetik tuşu, fermuarlı bir kılıf, dört tuştan oluşan kumanda paneli, Razer yeşili analog stick koruyucuları ve tutuşu arttıran aynı renkte bir kaplama ile beraber geliyor.

Razer, turnuvalarda da kullanılabilecek şekilde tasarlanan ve Xbox Elite Controller’a göre daha “dayanıklı” bir görüntü çizen bu model için tam 150$’lık bir fiyat etiketi belirlemiş, yani Elite ile fiyatı aynı.

Muhteşem gözüktüğü kesin olsa da, hitap ettiği kitle profesyonel ve cüzdanı kabarık oyunculardan ibaret gibi gözüküyor. Razer Wildcat’in ülkemizdeki fiyatı tam 630 TL!

345

353

4234

56353

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Acer’dan oyuncular için yeni ürünler! https://t.co/dPu9Kym51r https://t.co/ohUSqKDzKe
HyperX üç tane 2018 Red Dot ödülü kazandı https://t.co/paoU2P8ahp https://t.co/43Ct0riLqJ

Flickr