Oddworld: Soulstorm duyuruldu!

Yapımcı Oddworld Inhabitans, yeni oyununu sıfır görsel ve detaylı bir hikaye ile duyurdu.

Yapımcının sitede yaptığı duyuruya bakacak olursak Soulstorm, ilk Oddworld oyunu olan Oddworld: Abe’s Oddysee’nin yeniden kurgulanmış hali olan Oddworld: New ‘n’ Tasty’nin devamı olarak düşünülmüş. Yani hikayede çok sevdiğimiz Oddworld: Abe’s Exoddus’un yerine oturacak gibi gözüküyor.

İlk gördüğümüzde ne yapacağımızı anlayana kadar hayli emek verdiğimiz ve zamanının ötesinde bir oyun olan Oddworld’ün piyasaya çıkışı için verilen tarih ise 2017 sonu.

Abe’in açlık ve sefalet içinde kendini yollara vurup, ateş suyu(!) ile teselli bulmaya çalışacağı yeni macerası sadece PC için gelecek ve elbette merakla bekliyoruz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Metin 2'de yeni bölge hazır! Üstelik LEVEL okurlarına 250 adet bonus kod da hediye. Bonus kodunuzu almak için;… https://t.co/t25SVY9ddX
Playstore’da bayrama özel indirimler var! https://t.co/vZsIQqdCuF https://t.co/mUFGdJM5sC

Flickr