Just Cause 3’ün yeni videosu yine barut kokuyor!

Aralık ayına şurada az bir zaman kalmışken ne zamandır ekranlarımızı şenlendirmeyen Rico yeni bir video ile döndü!

4 dakika uzunluğundaki videoda tahmin edebileceğiniz gibi aksiyon bir dakika bile kesilmiyor, hatta bu sefer biraz daha ileri gitmiş. Bu defa daha karanlık bir ortamda geçen bir videoda General Di Ravello kendi kendine gevezelik ederken Rico ortama paraşüt ile intikal ediyor ve ortalık karışıyor. Bundan sonrası tahmin edebileceğiniz gibi patlamalar, helikopterden helikoptere atlamalar, Sergio Ramos’un auta çıkan penaltısına gelişine rövaşatalar, tekrar patlamalar ile beraber geçip gidiyor. Görebildiğiniz gibi gayet ciddiyiz.

Bu defa haritaların ve araçların “gümlemesi” üzerine özellikle durulmuş. En son bu kadar fazla araç patlamasını hangi oynanış videosunda görmüştük hatırlayanlar el kaldırsın. Evet, Mafia III diyenler kazandı, maalesef.

1 Aralık tarihinde satışa sunulacak olan oyun PC, PS4 ve Xbox One için piyasaya çıkacak.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Games Week 2018 bünyesinde BAU E-Sports ile organize edilecek olan PUBG, Fortnite, CNR Games Week CS:GO Masters, St… https://t.co/dgbK44Idfv
Yeni Razer Blade Dünyanin En Küçük 15.6 inç Oyun Laptop’u https://t.co/5bJ1QDjqv5 https://t.co/SQHGn9uRKA

Flickr