Kötü giden Tony Hawk serisine rakip: Bir at!

Tamam tam olarak Tony Hawk‘a rakip sayılmaz. Yani oyun olanına. Gerçek olana saygıda kusurum yok. Rakip sayılmaz çünkü bu at snowboard yapıyor. Yine de piyasaya henüz çıkmış ve oldukça tamamlanmamış olan Tony Hawk’s Pro Skater 5 oyunundan daha zevkli görünüyor. Ya da en azından ben öyle olduğunu düşünmek istiyorum. Kaç kere snowboard yapan bir at gördüm ki?

Oyunun adı Snow Horse. Gayet açıklayıcı. Başta bir geyik olarak ortaya çıkmış sonra işler ciddiye sarmış. Hep böyle oluyor zaten. Başımıza ne geliyorsa bu başta ciddi olmayan fikirlerden geliyor.

Oyundaki yeni gelişmelerden haberdar olmak için yapımcılardan biri olan Christopher Figueroa‘nın twitter‘ını takip edebilirsiniz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Games Week 2018 bünyesinde BAU E-Sports ile organize edilecek olan PUBG, Fortnite, CNR Games Week CS:GO Masters, St… https://t.co/dgbK44Idfv
Yeni Razer Blade Dünyanin En Küçük 15.6 inç Oyun Laptop’u https://t.co/5bJ1QDjqv5 https://t.co/SQHGn9uRKA

Flickr