Killing Floor 2’ye mikrodalga silahı!

Crysis’in X-43 MIKE silahını hemen hatırlayacaksınız muhtemelen, benzer bir ölüm makinası Killing Floor 2 için geliyor.

Küçük bir bütçeyle geliştirilmesine rağmen çok beğenilen ve kendi kitlesini yaratan Killing Floor serisinin ikinci oyunu geçtiğimiz ay erken erişime girmişti ve Haziran sayımızda test etmiş, çok da beğenmiştik. Tripwire kullanıcılardan gelen yorumları dikkate alarak ikinci ciddi içerik hamlesini de yapmak üzere, üstelik ücretsiz olarak.

Killing Floor 2 bilindiği gibi vahşetin dibine vurabildiğiniz online bir FPS oyunu. Bir süredir erken erişimde olan oyuna ilk güncelleme ile gelecek olan Incinerate N’ Detonate eklentisi beraberinde Mikrodalga silahını da getiriyor. Oyunun hasar modellerini gözünüzün önüne getirin ve bu silahın yol açacağı vahşeti gözünüzün önüne getirmeye çalışın şimdi.

Killing Floor 2’nin bugünden itibaren herhangi bir istatistik sıfırlama olayına gitmeyeceği de ayrıca duyuruldu, böylece ‘hadi baştan başlıyoruz’ der gibi oyundaki ilerlemeniz kaybolmayacak.

Çıkış tarihi belli olmayan oyun Steam’de 49tl’den satılmakta.

WDPq95X

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB
Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC

Flickr