Rocket League diğer platformlardan da eksik kalmayacak!

Yaz aylarımızı şenlendiren, neredeyse akşam üstü hamakta limonata içmek kadar huzurla ve sevgiyle andığımız, her gün bir haberini yapmazsak gece uyuyamadığımız Rocket League diğer platformlara da gelecek.

31tl’lik ucuz fiyatının yanında Playstation Plus sahiplerine de ücretsiz olarak sunulan (bugün son gün, mutlaka indirin) Rocket League neredeyse her evde bulunur hale geldi bilindiği gibi. Hala spontane şekilde gelişen maçlara, şans ve ustalığın müthiş birleşimiyle attığımız gollere gülüp duruyoruz, gözüken o ki PC ve PS4’ün dışında konsol sahibi olan oyuncular da bundan eksik kalmayacak.

Psyonix’in pazarlama direktörü Jeremy Dunham’a göre oyun “%100 diğer konsollara da gidecek, ancak hangilerine ve ne zaman belli değil.”

Elbette Xbox One bunlardan biri olacaktır ancak bu firmanın eski nesil konsolları da dışlamadığını net olarak ifade eden bir açıklama, bakalım önümüzdeki günler neler getirecek.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

"Londra'nın kasvetli havası yetmediyse üzerine bir de İspanyol gribi ve vampirleri ekleyelim!" Vampyr incelemesi;… https://t.co/xLhQIb8lx4
LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB

Flickr