King’s Quest’in ikinci bölümü “yakında” geliyor.

28 Temmuzda PC, PS3 ve PS4’e King’s Quest’in ilk bölümü olan “A Knight to Remember” çıkmıştı ertesi gün ise Xbox 360 ve Xbox One’a çıkmıştı ve gerçekten güzeldi. İkinci bölüm ise “Rubble Without a Cause” adı altında çıkacak ve içerisinde çok fazla goblin barındıracak.

İkinci bölüm olan Rubble Without a Cause’un bir çıkış tarihi yok ancak sadece yakında çıkacak deniliyor, yani 2015’in son çeyreğinde. Biz merakla beklerken kısaca King’s Questten bahsedelim.

Unreal Engine 3 oyun motorunu kullanan King’s Quest, The Odd Gentlemen tarafından geliştirilip, Sierra Entertainment tarafından yayımlanıp, Activision Blizzard tarafından dağıtımı yapılıyor. Oyun 5 bölümden oluşuyor. Oyunun Complete Collection versiyonunda ise bir de kapanış bölümü mevcut. Oyunun amacı ise kısaca Graham adındaki kahramanımızı şövalye yapmak. Yeni King’s Quest oyunu eskisi gibi point-n-click değil ve bildiğimiz adventure oyunu. Çünkü Graham adındaki kahramanımızın kontrolünü biz alıyoruz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

ASUS ve BAU Güçlerini Espor İçin Birleştirdi https://t.co/umulfzWFWO https://t.co/tTrnkCIDQH
PlayStation’dan kış gecelerine keyif katacak PlayLink oyunları. https://t.co/bsGon3M1vj https://t.co/EChIqsg6UN

Flickr