Resident Evil Origins Collection PS4 ve Xbox One için duyuruldu!

Capcom Resident Evil Origins Collection’ın, PC, PS4 ve Xbox One için 22 Ocak 2016 yılında çıkacağını duyurdu.

Capcom’un çıkaracağı Resident Evil Origins Collection paketinde Resident Evil 0 ve Resident Evil HD remake bulunuyor. Her iki oyunda 2002’deki orijinal oyununu taban alırken, Resident Evil HD remake’i yeni 16:9 formatında ki geniş ekranlarda oynayabileceğimiz gibi eski versiyon olan 4:3 formatında da oynayabiliyoruz.

Her iki oyununda grafiklerin de ve ses efektlerinde inanılmaz iyileştirme yapılırken, Capcom oyunun fiyatlarının €19.99 Euro / £14.99 Pound ve $19.99 dolar olacağını duyurdu.

Capcom aynı zamanda Resident Evil 0’da Wesker Modunun olacağını duyurdu. Bu modda, ışınlanma dahil her türlü süper güce sahip olan kötü kahraman Wesker olarak oynayabileceğiz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC
Gökdelen (Skyscraper) filmini herkesten önce izlemek ister misiniz? https://t.co/O2ynWPAA6l https://t.co/gZ3wDqGgqk

Flickr