App Store’da, 2010 yılında çıkan oyun 1. Sırada!

Mutlaka oynamışsınızdır ya da onu oynayan bir Youtuber görmüşsünüzdür. Hiç olmadı adını belki duymuşsunuzdur? Duymadıysanız şimdi duyuyorsunuz, Happy Wheels.

2010 yılında browser flash oyunu olarak çıkmış olan Happy Wheels, o gün bugündür herkes tarafından çok sevildi ve halen daha en çok oynana flash oyun olabilir ya da agar.io ile yarışıyordur. Happy Wheels internette ki başarısını bu sefer App Store’a taşıdı ve süprizdir ki kendisi bedava. Hemen şimdi gidip indirip oynayabilirsiniz. Oyun çıktığından beri neredeyse hiçbir değişikliğe uğramadı, yeni karakterler eklendi ve harita yapan oyuncular için yeni modlar eklendi (bazıları gerçekten harika). Geçen hafta App Store’a çıkan Happy Wheels halen daha en çok indirilenler arasında birinci.

Koyduğumuz videoda 10 dakikalık oynanış videosunu izleyebilirsiniz. İyi Seyirler. 🙂

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC
Gökdelen (Skyscraper) filmini herkesten önce izlemek ister misiniz? https://t.co/O2ynWPAA6l https://t.co/gZ3wDqGgqk

Flickr