Call of Duty: Black Ops 3, yeniden yapılandırılmış olan multiplayer haritası Nuketown’a ev sahipliği yapıcak.

Orijinal Black Ops haritası Nuketown, yeni hareket mekaniklerine ayak uydurabilmesi için yeniden yapıldı ve zaman dilimi 2065’e çekildi ki buda kendisine gayet futuristic bir görüş verdi. Treyarch duyurusunu yaparken haritayı fan-favorite olarak nitelendirdi ancak Activision’ın, haritayı ön sipariş bonusu olarak koyması, kendi kullanıcı kitlesini kızdırabilir gibi. Gerçi hepimiz Activision’ın her şeyi ön sipariş bonusuna koymasına alıştık.

6 Kasımda çıkacak olan Black Ops 3’e gelecek olan Nuketown, oyunun PC, PS4 ve Xbox One versiyonlarına gelirken, PS3 ve Xbox 360’a gelip gelmeyeceği konusunda söylenen bir şey yok.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Games Week 2018 bünyesinde BAU E-Sports ile organize edilecek olan PUBG, Fortnite, CNR Games Week CS:GO Masters, St… https://t.co/dgbK44Idfv
Yeni Razer Blade Dünyanin En Küçük 15.6 inç Oyun Laptop’u https://t.co/5bJ1QDjqv5 https://t.co/SQHGn9uRKA

Flickr