SW: Battlefront’un beta detayları belli oldu!

EA’den gelen açıklamaya göre Star Wars Battlefront’un beta’sı tüm platformlar için Ekim ayı başlarında start alacak.

Yapımcı DICE, Beta aşamasında Hoth gezegeninde geçen Walker Assault görevinin ve 40 kişilik Rebels & Empire savaşının da hazır olacağını açıkladı, bununla da kalmadı Luke Skywalker ve Darth Vader ile de oynayabileceğimizi belirtti. Beta’da ayrıca Tatooine’de geçen bir hayatta kalma görevi de olacak ve bir Rebel arkadaşımız ile beraber akın akın gelen imparatorluk askerlerini savuşturmaya çalışacağız.

Bununla birlikte yanında bir kart oyunu olan Base Command ile gelecek olan Star Wars Battlefront Companion, beta sırasında ana sitede aktif olacak. Bu siteyi kullanarak oyun içi para kazanabilecek, silahları, yıldız kartlarını ve diğer oyun içi eşyaları açabileceksiniz.

Bunun uygulama versiyonunun da oyunla beraber 17 Kasım tarihinde Android ve AppStore’da yerini alması bekleniyor.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Games Week 2018 bünyesinde BAU E-Sports ile organize edilecek olan PUBG, Fortnite, CNR Games Week CS:GO Masters, St… https://t.co/dgbK44Idfv
Yeni Razer Blade Dünyanin En Küçük 15.6 inç Oyun Laptop’u https://t.co/5bJ1QDjqv5 https://t.co/SQHGn9uRKA

Flickr