Kuzey Amerika’da PS4 önde

Market araştırması yapan şirket NPD Group’un açıklamasına göre Kuzey Amerika’da PS4 yine satışlarda önde. Xbox One’ın neredeyse tamamen Amerika pazarına odaklandığını göze alırsak bu Sony için büyük bir başarı.

Ülkemizde doğal olarak çok rağbet görmeyen Madden 16 en çok satılan oyun. Call of Duty’nin betasının indirilme sayısı da gerçekten çok büyük dikkat çekmiş. Bu noktalarda şirket ne yazık ki rakamları vermiyor.

Şirketin açıklamasına ve tahminlerine göre Xbox One’ın geri uyumluluğu, yeni çıkaracağı kontrol cihazı ve gelecek yeni oyunlar bu durumu değiştirebilir.

İki konsolun da çıkışının üstünden neredeyse 2 yıl geçtiğini düşünürsek bu durum Xbox’ın gidişatı için pek de iyi görünmüyor.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Games Week 2018 bünyesinde BAU E-Sports ile organize edilecek olan PUBG, Fortnite, CNR Games Week CS:GO Masters, St… https://t.co/dgbK44Idfv
Yeni Razer Blade Dünyanin En Küçük 15.6 inç Oyun Laptop’u https://t.co/5bJ1QDjqv5 https://t.co/SQHGn9uRKA

Flickr